Helimassaaz

Tiibeti laulva kausiga, see iidne meetod on pärit Tiibetist. Tiibeti helikausse on kasutatud tuhandeid aastaid tervendamiseks ja meditatsioonides.  Tiibeti kausid on tehtud seitsmest metallist, mis sümboliseerivad nähtavaid taevakehasid. Helikausid tekitavad harmoonilised vibratsioonid ja helid, mis omakorda tervendavad meie keha ja hinge.

Vibroakustiline helimassaaz mõjutab  keha raku tasandil. Kui mõni organ on haige, siis on muutunud tema võnkesagedus. Massaaz Tiibeti helikausiga mõjutab keha heli ja vibratsiooniga ning häälestab organismi õigele lainele. See aitab lahustada emotsionaalseid blokeeringud ja puhastada energiakeha. Sellega kaasneb sügav lõõgastus mis, aitab vabaneda stressist.  Selle tulemusel paraneb meie tervis, muutume enesekindlamaks, meie meeled avarduvad ja  märkame uusi võimalusi.

 

Massaaži tehakse läbi riiete, kauss asetatakse kliendi peale, seanss toimub 50 – 60 minutit ning see ei sisalda kätega masseerimist.

Olen läbinud Viktor Ogui  Tiibeti vibroakustilise massaazi seminari.

Aja broneeriminie – Ülle Allik   e-mail: ylle@viitaja.ee    tel.53851203                                                                               Asukoht on Tartu, Lembitu 1E, II korrus, Loodusravi kabinet. Uksekood on 29.

 

Jäta Kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga