Helimassaž

Tiibeti laulvaid helikausse on kasutatud tuhandeid aastaid tervendamiseks ja meditatsioonides. Tiibeti kausid on tehtud seitsmest erinevast metallist, mis sümboliseerivad nähtavaid taevakehasid. Helikausid tekitavad harmoonilisi vibratsioone ja helisid, mis omakorda tervendavad meie keha ja hinge.

Vibroakustiline helimassaaž mõjutab keha rakutasandil. Kui mõni organ on haige, siis on muutunud tema võnkesagedus. Massaaz Tiibeti helikausiga mõjutab heli ja vibratsiooniga meie keha ning häälestab organismi õigele lainele. See aitab lahustada emotsionaalseid blokeeringuid ja puhastada energiakeha. Sellega kaasneb sügav lõõgastus, mis aitab vabaneda stressist. Sünkroniseerib parema ja vasaku aju poolkera tööd, parandab keskendumisvõimet. Selle tulemusel muutume enesekindlamaks, meie meeled avarduvad, paraneb meie tervis ja märkame enda ümber uusi võimalusi.

Helimassaazi eelised – tehakse olles riietes; tugev ning kauakestev mõju;  võrreldes klassikalise massaaziga lihastele ja kudedele pehmem, aga samas sügavam.

Vastunäidustused – rasedus; alla 7-aastased lapsed; vähk, igasugune kasvajaprotsess või kahtlus; võõrkehad kehas; põletikulised protsessid; ägedad traumad; peatrauma, organite kahjustused; mädased haavad; äge südamepuudulikkus; veenipõletikud; afektiivsed psüühilised seisundid; äge stress.

Helimassaaži tehakse läbi riiete, kus kauss asetatakse kliendi peale.
Seanss kestab 45 – 60 minutit ja see ei sisalda kätega masseerimist.

Olen läbinud Viktor Ogui  Tiibeti helikausiga vibroakustilise massaazi seminari.

Aja broneerimiseks kirjutage e-mail: ylle@viitaja.ee või helistage tel.53851203

Asukoht on Tartu, Lembitu 1E, II korrus, Loodusravi kabinet. Uksekood on 29.