Peamassaaž

Miks võiks tavapärase üldmassaaži kõrval katsetada  peamassaažiga, millele lisandub kaela ja turjamassaaž. Algab kõik ju peast: silmad, kõrvad ja nina võtavad vastu aistinguid välismaailmast ning kui pea vereringe on korras, töötab aju paremini. Oma pead saab masseerida kas või dušši all juukseid pestes või muul ajal selleks aega võttes. Aga on väga mõnus, kui seda teeb keegi teine.

Muidugi ei saa muuta peamassaažiga inimese mõttemaailma ega hoiakuid. Küll aga parandada emotsionaalset seisundit.
Peamassaaži tehakse meestelegi. Mille  tulemusena väheneb juuste väljalangemine ja halliks minemine. Leevendust saavad väsinud silmadki ja on täheldatud, et kaduda võib kohin kõrvadest. Meeste puhul on see massaaž eriti efektiivne, sest üldjuhul ei taha nad oma pingeid välja rääkida või kas või karjuda. Naised ikka leiavad, kellega pahas meeleolus riielda.

Ühest massaažist piisab, et enesetunne mõneks ajaks paremaks muutuks. Pikemaaegne mõju tuleb viie-kuue protseduuriga.

Toime:
– paraneb pea verevarustus, vere- ja lümfiringe, ajutöö;
– aktiviseerib juustekasvu, väheneb juuste väljalangemine, massaazi käigus eemalduvad     surnud juuksed, mis omakorda annab jõudu juuksejuurtele;
– leevendab valu, soodustab sügavat lõdvestumist, vabastab vaimsest ja füüsilisest       pingest.

Näidustused:
kehv enesetunne, väsimus vaimsest tööst, masendus, stress, peavalud, migreen, närvilisus, lihaspinged,  keskendumishäired, immuunsüsteemi tugevdamine, juuste väljalangemine.

Vastunäidustus:
palavik, kasvajad, vähk, kilpnäärmehaigused, ägedad südamehaigused, põletikulised protsessid, hiljuti tehtud  operatsioonid pea piirkonnas, verevalumid  ja haavad, peatraumad, madal vererõhk ja vererõhu  kõikumine, nahahaigused masseeritavas piirkonnas, ekseem,  joobeseisund.

Massaaž

• Massaaži tehakse kas õliga või ilma.
• Soovi korral saab teha niisutavat õlimaski juustele eeterlike õlidega.

Massaaz kestab 1 tund ja maksab 300 krooni. Hind sisaldab õlisid ja teed.

Mida võiks teada!

Soovituslik on juua nii enne, kui ka pärast massaaži rohkelt vett ja ürditeed, et pea ei hakkaks valutama ja mürgid kiiresti kehast väljuksid.

Õlimassaaži puhul on soovitav juukseid pesta ca 2 tunni pärast või järgmisel päeval.

Kaasa tuleks võtta rätik või müts juuste katmiseks. Kilemüts tuleb kasuks, et peakate ei määrduks.

Selga peaks panema õlapaeltega pluusi, et õlad ja käsivarred õlimassaaži tarbeks vabastada. Kindlasti ei tohiks peale massaaži saada ei vihma ega tuult. Soe jakk või sail on oluline kaasa võtta.

Juuksepikenduste ja allergiate korral tuleks meistrit eelnevalt hoiatada.

Jäta Kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga