Uus pesa

Selle aasta juulis kolisime Tartus oma firmaga Betooni tänavast Lembitu 1E II korrusele. Asume nüüd kesklinnale lähemal ja kindlasti sobib see meie klientidele paremini, sest ka transpordi võimalused on tunduvalt paremad nii bussi kui autoga tulles. Parkida on võimalik tasuta nii maja ees kui maja taga. Meie endi jaoks on suureks rõõmuks see, et oleme lahti saanud tüütust liiklusmürast, mis on jälitanud meid Võru tänavast saati.
tahn
Lisaks uuele tööruumile on meil võimalik ka pakkuda saunateenust. Saun koos massaaziga sobib hästi nädalalõppu lõõgastuseks. Septembrist alates reedeti ja laupäeviti on saunapäevad.

Sauna on peetud ajastaega tervise taastamise kohaks. Saun soodustab higistamist, puhastab nahka ja avab poorid. Sobib hästi akne lisaraviks, vabastab organismi mürkainetest, stimuleerib vereringet, lõõgastab lihaseid ja vaimu, leevendab põhjalikult stressi ning valu. Korrapäraselt saunas käies ennetad külmetushaiguste teket, sinu naha seisund, meeleolu ja luutihedus paranevad. Saun on depressioonivastane ja energiat andev ning hoiab veresooned tundliku ja elastsena.

Peatse jällenägemiseni meie uues pesas.
Margit ja Ülle

Jäta Kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga