Meist

  • Ülle Allik – Reiki õpetaja ja massöör
  • Margit Kuldsaar – Taro kaartide laduja ja rahvusvahelise kategooriaga bioenergeetik–instruktor ja massöör.

Viitaja OÜ on 2009.märtsis kahe kange naise poolt loodud firma. Ettevõtte omanikud on Margit Kuldsaar ja Ülle Allik.

Mõte luua oma firma mõlkus meil kaua. 2008. aasta lõpus otsutasime oma jõud ühendada ning üksteist täiendades pakkuda nii tervendavat ja terviklikku maailmavaadet ja hoiakut inimestele, kes pöörduvad oma muredega meie poole.

Viitaja OÜ pakub:

  • Erinevaid massaaži liike;
  • Reiki ravi ja õpetust;
  • Tervisliku toitumise nõustamist;
  • Taro kaartide nõustamist;
  • Bioenergeetilist tervendamist ja massaaži

Lisaks korraldame seminare ja praktika päevi. Omame pikaajalist kogemust inimestega töötamisel ning läheneme igale inimesele individuaalselt.

tahn

Ülle Allik – Reiki meister ja massöör

ylle Olen sündinud Elvas ja seal omandanud ka põhihariduse. Edasi õppisin Vinni -Näidissovhoostehnikumis (Lääne-Viru Rakenduslik Kõrgkool), mille lõpetasin raamatupidajana. Samal erialal õppisin edasi Eesti Põllumajandusülikooli kaugõppeosakonnas. Olen töötanud  raamatupidajana põllumajanduses. Tervise halvenemine viis mind reiki juurde, millest sain abi ja toetust. Otsustasin alustada selle fantastiliste võimalustega enesetervendamise meetod  õpingutega ning  sellest hetkest alates hakkasid minu elus toimuma muutused. Minu õpetajaks sai  Maire Sirkel. Nüüdseks olen läbinud kolm reiki astet ja meistrikoolituse. Viimatimainituga sain õiguse omandatud reikiteadmisi teistele edasi anda. Korraldan reiki seminare ja praktikapäevi. Huvi massaaži vastu on mul olnud kauemat aega, kuid teoks sai selle eriala omandamine alles 2001. aastal, kui läbisin esimesed massaaži kursused firmas „Elurex“ Margit Kuldsaare käe all. Edasi järgnesid õpingud 2006. aastal M.I.Massaaźikoolis. 2006. aastast olen töötanud massööri na ning reikimeistrina ja -praktikuna. Teen klassikalist massaaži, Tai massaaži ja jalatalla tsooniteraapiat. Enda töös olen suutnud need kaks tegevussuunda ühendada: massaažiga käib alati koos ka reiki-energiaga tervendamine. tahn

Margit Kuldsaar – Tarokaartide meister ja rahvusvahelise kategooriaga bioenergeetik–instruktor ja massöör.

margit

Olen sündinud Tartus ja lõpetanud 1993. aastal Tartu 16. Keskkooli (Kivilinna Gümnaasium). 1994. a. läksin õppima Tartu Meditsiini kooli ämmaemanda erialale. 1996. a. õppisin ja lõpetasin klassikalise massaaži kursuse. Massöörina olen tegutsenud üle 10 aasta ning õpetanud klassikalise massaaži algkursust „Arowana“ ja „Elurex“ ettevõtetes. 2003. a. lõpetasin Dentes Tervishoiukoolis suuhügienisti eriala. Minu vaimne haridus sai alguse 1991. a. mais, kui asusin õppima rahvusvahelise „Astral“- kategooriaga instruktori Georgi Bulavini juurde. Lõpetasin kursuse „Bioenergeetika kasutamise võimalusi diagnostikas ja ravis“ ning mulle omistati bioenergeetiku I kategooria. Sellest ajast olen aktiivselt tegelenud inimeste tervendamisega. Seejärel lõpetasin „Kandyba“ International Cure & Training Center’i meditatiivse autotreeningu koolituse ning 1991. aasta oktoobris sain rahvusvaheline ekstrasens-instruktori kvalifikatsiooni. 1994. aastal sattusid minu kätte Crowley Taro kaardid, huvitusin nendest nii sügavalt, et hakkasin neid omal käel õppima. Sellel ajal hakkas ilmuma ka teemakohast eestikeelset kirjandust, mis oli suureks abiks. Algul sai kaarte pandud iseendale ja oma tuttavatele. Kuna kaardilugemine läks päris hästi, andis see julgust laduda ka võõrastele. Oma praktikas kasutan Crowley ja Ibis Taro kaarte. Olen teinud Taro kaartide seminare ja 2009. aasta sügisest õpetan Taro kaarte Tartu Rahvaülikoolis. 2004-2007 õppisin kinesioloogiat Malle Raus´i käe all ning olen lõpetanud 4 baaskursust. Samuti olen pidanud loenguid tervendamisest, taro kaartidest ja praktilisest maagiast. Osalenud saatesarjas „Eesti nõiad“. (Okt 2009) ja avaldanud artikleid:

Mõttemustrid: