Reiki I astme seminar septembris, teisipäeva õhtuti.

Seminar toimub 8.sept, 15.sept, 22.sept ja 29.september algusega 18.00

Enese arendamiseks ja õnne saavutamiseks on palju võimalusi. Üks paljudest on reiki tehnika. Reiki energia toel on võimalik tuua oma ellu rohkem armastust, harmooniat ja küllust. Reiki aitab vabaneda väärarusaamadest ja illusioonidest, mida me seni oleme reaalseks maailmaks pidanud. Reiki energiate toel on võimalik meil muuta end ja seeläbi aidata ka oma lähedasi. See vaikne ja rahulik “tingimusteta armastuse energia” puudutab igaühte meist.

Otsustades õppida Reikit ja sellega regulaarselt tegeledes, teeme midagi erilist ja olulist just siin ja praegu ning loome rahulikuma, hoolivama ja teisi toetavama ühiskonna. Õnn asub meie peas, mitte ei sõltu välistest asjadest. Selle lihtsa tõe mõistmine on kõigi probleemide lahendus. Reiki on lihtne, nauditav ja isiklikel kogemustel põhinev tehnika.

Reiki I astme seminaril räägime: reiki ajaloost, tekke ja toime mehhanismidest, viiest põhimõttest ja hingamistehnikatest. Tehakse läbi neli pühitsust, mis avavad inimese meeled ja valmistavad ta ette universaalset elujõudu vahendama. Õpime selgeks käteasendid enese ja teiste tervendamiseks. Seminar toimub väikeses grupis (4 inimest), mis annab aega õpetajal igaühega ka individuaalselt tegeleda.

Kursuse hind: 125 EUR

Hind  sisaldab seminaril osalemise, õppematerjalid, tee-kohvipausid.

Vajalik etteregistreerimine tel. 5385 1203 või ylle@viitaja.ee

Tasuda saab ülekandega Viitaja OÜ LHV EE597700771001932118 ,  selgitusse märkida nimi ja kuupäev või sularahas kohapeal.

Mõlemal päeval algus kell 18.oo-21.oo.

Palun pane selga mugav riietus ja soovi korral sussid jalga.

Seminari viib läbi Reiki Meister Ülle Allik

Jäta Kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga