Must Maag

 

Kas Sina tead kedagi, kes teab kedagi, kes on Must Maag? Kuidas tunda ära inimest, kes tegeleb musta maagiaga?  Siin on väikene Musta Maagi välimääraja:

Must Maag on alati hirmul, et teda rünnatakse. Must Maag leiab, et tema ülemus ja kolleeg on vampiirid ning elukaaslane on kurjast vaimust vaevatud. Ämm on kindlasti vanakuradi vanaema, kes on saadetud tema teele selleks, et Maagi kõikvõimalikel viisidel kiusata.  

Äärmuslikul juhul arvab ta, et talle on peale pandud väga eriline needus, mida keegi maha ei suuda võtta. Miks muidu teda võõrad inimesed kurjal pilgul jõllitavad.

Must Maag ei valmistu mustade küünalde säras looma uut homonukulust ega pöördu Põrguisanda poole, et taotleda endale mõnusat elu. Mustale Maagile meeldib tarbida vaimset kiirtoitu, mis hetkel  on popp. Sobivad on raamatud kus kõik on hästi lihtsalt ära seletatud ning ise pikalt mõtlema ei pea.  

Must Maag tegeleb pidevalt meelte ja vaimu parandamisega, arvates, et kehale rõõmude pakkumine on jäme, toores ja ebapuhas. Kuna ta peab ennast emantsipeerunuks on ta loobunud normaalsuse tasandist ja „tõusnud“ selle asemel idiootsuse tasandile. Väänates end nii, et naba ja tagumik kokku saavad olles pöörasel ja eksootilisel pruuni riisi ja tee dieedil, tunneb Maag, et ta on saavutanud mingi erilise vaimse arengutasandi.

Nädalavahetused on Maagil sisustatud erinevate eneseabi kursustega. Eesmärgiga leida täiuslikku kaitset ümbritseva maailma eest. Mis sest, et vahepeal võib see olla vastuolus eelneva kursusega. Maagi see ei huvita, sest ta kogub teadmisi. Teadmisi, mida teistele ette laulda kui Maag on oma missioonil rääkides hirmu maailmast. Halvemal juhul võib täiusliku kaitse töötada nii, et Maag satub kristall potti, kuhu ei jõua enam „ühtegi häält ega tunnet“. Sellisel juhul on meil tegemist hangunud Maagiga.

Kindlasti külastab ta vähemalt korra kuus mõnda gurut, terapeuti või nõida, et saada kinnitust oma ekstraordinaalsele needusele. Must Maag ei ole huvitatud oma needusest vabanema ning kannab seda lippu heroiliselt edasi, sest kannatajate päralt on maailm. Veel meeldib Maagil kuulata enda kohta kui eriline ta on ning põlgab ära need õpetajad, kes käsivad endaga tööd teha. Must Maag on ise tark ja teab, et kui ta ei elaks tema suhtes vaenulikus keskkonnas oleks ta järgmine Buddha.

Must Maag on kindel selles, et ta elab vaenulikus keskkonnas ja kuna ümbritsev kamp on harimatud siis vaevalt keegi mõistab Musta Maagi keerukat aga väga vaimset maailma. Ennast pidevalt ohverdades toob ta kindlasti ühiskonnale suure teene ning pälvib teiste inimeste heakskiidu.

Ta on veendunud, et järgimisel aastal tuleb kindlasti maailma lõpp, riik ei hoolitse oma kodanikke eest ja üldiselt oleme kõik varsti pimedas, külmas ja näljas. Ei kulu enam palju aega kui viimane töötav inimene kustutab Eestimaalt lahkudes tule ning maha jäävad vaid nõrgad ja väetid.

Must maag ei hoia teadmisi üldisest hävingust endale. Ta teeb intensiivselt tööd, et kõik hakkaksid uskuma kui hirmus ja kohutav see elu on. Kuidas peab koguaeg muretsema, et keegi sind energiast tühjaks ei tõmbaks, ära ei kaetaks ning ära ei neaks. Siis peab muretsema, et kas on ikka tööd ja kindlasti oled sina see, kes homme lahti lastakse. Euroliiduga on ka kohe lõpp ja ei lähe kaua aega kui Venemaa siin jälle oma kanda kinnitab.

Kui Mustal Maagil hakkab igav ning ta tunneb, et päike läheb jälle kollasemaks ning rohi rohelisemaks hakkab ta muretsema vaimu maailma tegemiste pärast. Kuna Must Maag on väga oluline ning tähtis persoon ning tema olemasolust sõltub Universumi olemasolu, siis teatakse sellest kindlasti ka vaimu maailmas. See aga tähendab, et kõik vaimud, kes elavad paralleel maailmas asuvad teda ründama. Jälle on Mustal Maagil võimalik võtta enda peale ohverdus ja vapralt tõrjuda vaimu maailma rünnakuid, mis nagunii mitte kunagi ei lõppe.

Vahest kui Must Maag tunneb, et teda eriti ei kuulata siis võtab ta telefoni ning helistab mõnda raadio saatesse, et kuulutada hävingut üle maa. Samas usub Maag sellesse, et kuna tema loeb igasugu vaimset kirjandust ning tal on ühest koma teisest vaimu asjandusest teadmised siis on tema ainukene, kes pääseb.

Vajadusel läheb Must Maag pühapäeva hommikul kirikusse või mõne sektiga halleluujat laulma – peaasi, et aitab. Kindlasti ei jäta Must Maag vahele ühtegi suvist laagrit, kus tegeletakse vaimu arendamisega. Sa võid teda leida sütel kõndimas, järgmisel nädalavahetus indiaanlaste higistamise telgis, ülejärgmisel nädalavahetusel budistidega AUMi laulmas ja suvel lõpus leiad teda kristlikust laagrist kus kuulutatakse, et igasugused „kännukummardajad“ põlevad esimeste seas põrgus.

Mustal Maagil on veel üks halb komme: ta ei ole nõus loobuma hirmude genereerimisest iseenda ja teiste sees. Sellepärast ei mõista Must Maag, miks ta lõpuks üksi jääb.

Kas Sina oled Must Maag?!

Jäta Kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga