14-15.mai Reiki I astme koolitus

REIKI  I aste e. SHO-DEN tähendab Jaapani keeles Esimene Õpetus.

Tule õppima iidset jaapani tervendamise kunsti – reikit. Reiki on jaapanikeelne sõna, mis tähendab universaalset eluenergiat. Reiki on suurepärane tehnika stressiga toimetulekuks. Samuti väga tõhus täiendavaks, toetavaks raviks tavameditsiini kõrval. Reiki energia saamine tõstab kehas loomulikku enesetervendamise (paranemise) võimet. Energia on kogu mei elu alus. Mida enam energiat on meie käsutuses, seda enam suudame samm-sammult parandada oma tervist ning suurendada heaolu.

Nädalavahetuse seminaril räägime reiki olemusest ja  põhimõtetest. Tutvustame  reiki ajalugu, reiki toimimise põhimõtteid ja reikiravi. Õpime ning harjutame käteasendeid nii enese- kui ka teiste raviks, teeme erinevaid meditatsioone ning jagame kogemusi.

Kursus sisaldab: Reiki I astme initsiatsioone e. pühitsusi(4 pühitsust) ja põhjalikke õppematerjale. Kursuse lõppedes tunnistus.

Pärast Reiki I atme  seminaril osalemist oled võimeline ise vahendama tervistavat Reiki tingimusteta armastuse-energiat kõigele end ümbritsevale: tervendada ning jagada Reikit endale, oma pereliikmetele, sõpradele, loomadele, taimedele, veele, toidule, kodule, autole jne. Reiki kaudu oled võimeline paremini tunnetama ja mõistma nii ennast kui ümbritsevat maailma.

Kursuse hind: 100 EUR

Hind sisaldab osalemist kahel päeval, õppematerjale ja teepause.

Vajalik etteregistreerumine telefonil 5385 1203 või e-maili aadressil ylle@viitaja.ee

Seminari viib läbi Reiki Meister Ülle Allik

Seminar toimub aadressil: Tartu , Lembitu 1E (2. korrus, Loodusravi ruumis )

Kuupäev: 14-15. mai  2011.a.

Algus: kell 11.00 – 16.00

Jäta Kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga