Kuidas elada igavesti?

Ma olen vist päris rumal inimene, et mingitest asjadest siin ilmas üldse aru ei saa. See tõdemus jõudis minuni, kui vaatasin, mida facebooki erinevates gruppides kirjutatakse. Kõike seda lugedes tekkis mul suur küsimus, kuidas siiani inimesed üldse elus on!? Kõik asjad tekitavad vähki, valitsus peab salaplaani kuidas inimesi tappa (tundub, et see plaan on kõige raskemate killast, sest siiani oleme kõik veel elus) ja kogu oma palga pead viima esoteerika poodi, sest iga asja eest on vaja ennast kaitsta. Iga probleemi lahendamise või vähegi vale mõtte jaoks on olemas amulett või kristall.

Elu meie ümber on kohutavalt vaenulik ja suisa elamiskõlbmatu. Toit on saastunud, metsa varsti ei ole, vesi on mürgine, arstid tapavad ja iga vastutulija peab plaani kuidas sinult seitse nahka üle kõrvade tõmmata. Isegi maakera ei ole enam ümmargune ja tulnukad Saturnilt kuvavad taevasse Kuu pildi, et me usuksime tema olemasolusse. Kuidas siis kindlustada ellujäämist? Alustuseks tuleb kõik taskud erinevaid kristalle täistoppida ja kaela igaks elujuhtumiks amuletid. Siis tuleb ennast varustada kasekäsna, sooda ja soolaveega. Iga natukese aja tagant tuleb keele alla tilgutada kanepiõli, teelusikaga võtta kaneeli, kurkumit ja korallipulbrit. Söögiks tuleb kasutada vaid taimseid smuutisid. Teha joogat, mediteerida ja tantsida tantratantsu, siis veel rituaalid inglite ja külluse jaoks. Käia läbi kõik kursused, kus koolitatakse sinust šamaan, kahe päevaga selgeltnägijaks või inglitega suhtlejaks. Kindlasti ei tohi unustada mantrate laulmist ja loomulikult parasiidi kuuri, sest tundub, et oleme otsast lõpuni usse täis. Pea valutab? Ussid! Unehäired? Ussid!

Nüüd on vist kõik tehtud tehtud selleks, et olla surematu. Ei! Sellest veel ei piisa, vaid sa pead jätma kivilinna ja minema maale elama, kus ei ole elektrit ja internetti (teada on et elektriliinid ja internett kiiritavad), loobuma telefonist, et mitte ajuvähki saada ja kui tahad anda teada oma lähedastele, et oled ikka veel elus siis saadad kirjatuvi. Pagan, seda ka ei tohi teha, sest nii ekspluateerid elusloodust. Ühesõnaga elades maal, süües heina ja kallistades puud, on lootust, et elad igavesti. Ja kui keegi sinu lähedastest peaks surema, siis ei tohi sa vastu võtta ühtegi eset, mis kuulus sinu surnud sugulasele, sest samamoodi nagu vähk on nakkav on ka surm nakkushaigus. Tegelikult on kõige parem kui lähed üle praana või päikese toidule, viimasega on muidugi talvel raske, sest siis võib nälga jääda. Aga mis see kolm neli kuud ikka teeb, kui vibreerid kõrgemal sagedusel siis polegi süüa vaja. Eemale tuleb hoida nendest inimestest, kes jutustavad materiaalse maailma hüvedest ja naudingutest, neid tuleb jätta surema oma veini klaasi ja seaprae juurde, sest nagunii on nad vaktsiinidega mürgitatud, vabamüürlaste ja muude salapäraste organisatsioonide poolt ära tinistatud. Ja kui sind vaevab pidev ebaedu töös ja isiklikus elus, siis on põhjuseks esivanem, kes ringi liiderdas või paar tuhat aastat tagasi mustal missal osales. Ka selle vastu on olemas kristallid, rituaalid, hingamised ja muud vahvad meetodid, millega ära hävitada oma esivanemate needuse, mis sinu tänast päeva mürgitab.

Kui sa oled ennast puhtaks rookinud ja vabanenud illusoorsest maailmast, on ootamas ees lõputu elu, mis on täis valgust ja inglilaulu. Enam surra ei saa, sest oled suutnud viia oma keha sellisele tasemele, et kõik organid, kondid ja hambad vahetuvad iga viie päeva tagant.

See on siis kokkuvõte näoraamatus levivatest õpetustest, kuidas saada surematuks. Kes sellega hakkama saab kutsugu mind vaatama ja siis ma tunnistan rõõmuga, et olen maailma kõige rumalam inimene. Aamen!

1 Kommentaar

  1. Karin

    Juhuslik leid, mis on super tore. Braavo Margit!Eriti eelviimane lõik.

Jäta Kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga