Telefoni ja interneti teel ei saa tarokaarte laduda!

Seda blogi sundis mind kirjutama lõputud telefoni kõned, kus inimesed soovisid telefoni teel saada taro alast konsultatsiooni. Paistab, et pean veelkord seletama, miks seda teha ei saa ja miks see pole õige. Kui mõni hakkab mind nüüd süüdistama, et olen selle jutu välja mõelnud eesmärgiga, kuidas lollikestelt raha välja võluda siis võiksid nad kirjutise läbi lugeda ja natukene mõelda.

Kui alustada päris algusest tuleks seletada lahti tarokaartide tööpõhimõtteid:

  • Tarokaardid loevad seda informatsiooni, mis on salvestatud mällu ja sealt alateadvusesse.
  • Tarokaarte ladudes tõmmatakse tegelik tähelepanu olevikule – reaalsusesse. See on ainuke asi,mis meil tegelikult on. Ülejäänud tulevik ja minevik on puhas illusioon.
  • Tarokaardid kaardistavad neid alasid meie teadvuses, mida me oleme püüdnud tahtlikult unustada ning alateadvust, mis omakorda on ühenduses maa informatsiooni väljaga.
  • Tarokaartide abil saame ühendusse astuda oma alateadvusega, mis teab enam kui teadvus, sest siin on tallele pandud kõik, mis inimesega on juhtunud: eemale tõrjutu, salajased lootused ja hirmud, aga ka sügavam teadmine tervikseostest. Inimene on kosmiline olend, sest ta koosneb peaaegu samasugustest energiaväljadest, mis teda ümbritsevad.
  • Läbi taro sümbolite keele on võimalik alateadvuse mustritest aru saada ning endale teadvustada. Tarokaarte võib võrrelda ka arvutite sümbolite keelega, mis aitab lahti tõlgendada teatud informatsiooni.
  • Iga inimese alateadvus on tema isiklik ja keegi ei saa kuskilt kaugelt teise inimese alateadvusesse tungida ja sealt infot välja koukida!

Kui inimene võtab ise oma käega kaarte siis ta aktiviseerib seda osa oma teadvusest, mis teeb ukse lahti alateadvusesse. Samas tuleb ära märkida, et kui inimesed omavahel räägivad silmast silma siis nad suhtlevad erinevatel tasanditel: verbaalselt, keha tasandil ja alateadvuse tasandil. Kui me oleme inimesega kokku puutund oma elus ja tunneme teda hästi on meie alateadvusel selle inimese kohta informatsioon olemas. See tähendab, et me saame tarokaarte kasutades uurida ka oma pereliikmete ja sõprade kohta aga mitte võõraste inimeste kohta, keda me pole kunagi elus näinud.

Sestap ei saa mina, kes tunneb lähedalt väga vähe inimesi oma elus panna terve eesti rahvale kaarte, sest minu alateadvuses puudub informatsioon nende inimeste kohta!

  • Meie alateadvus teab kõike, mis ümber inimese toimub. Ta suhtub sellesse informatsiooni ilma eelarvamusteta ja hirmudeta. Oma emotsioonidega ei saa tarokaarte mõjutada. Kui me midagi väga tahame ja kardame võivad kaardid näidata hoopis teist pilti.

Taros tuleb arvestada sellega, et valesid kaarte ei ole võimalik võtta. Emotsionaalselt saame tõlgendada vaid vastust, seda kas võimendades või eitades. Ladumisel juhitakse tähelepanu olemasolevale reaalsusele ja me peame sellega leppima. On olnud juhtumeid, kus kaardid kordavad ennast. Ükskõik mida inimene ka ei küsiks, tulevad välja ühed ja samad kaardid, juhtides inimese tähelepanu probleemile, mida peaks kohe hakkama lahendama, et vältida tulevikus kaost.

  • Sellest reeglist kinnipidamine, et inimene ise oma käega tõmbab kaardipakist kaarte välja, et saada oma küsimusele vastust, garanteerime tõese vastuse!

Telefoni teel kaartide panemisse võiks suhtuda kui meelelahtusse nagu horoskoopide lugemisse ajalehest.

Tarokaardid on välja kasvanud sellest ajast kus telefone ega internetti ei tuntud. See süsteem on üles ehitatud just alateadvuse mustrite üles lugemisele ja muud moodi pole võimalik seda teha. Aja muutudes on tarokaartide tööpõhimõtted kadunud, sest kiriku esile kerkimisega ühiskonnas pandi tarokaardid põlu alla ning inimesed unustasid. Kuna kirik ei kannatanud enda kõrval mingit konkurentsi ja tal oli vaja inimeste jäägitut tähelepanu on paljud süsteemid, mis kirjeldasid meie maailma väljastpoolt langenud unustuse hõlma. Nagu rehepeksu masin, mida enamus tänapäeva inimesi ei oskaks kasutada. Kuigi me oskame nimetada tema nime ja tunneme ta ära on tööpõhimõte kadunud ning me oleme sunnitud uuesti õppima. Sama on juhtunud ka tarokaartidega.

Jäta Kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga