Taro koda kutsub uusi liikmeid!

Sellel sügisel on võimalus kõikidel, kes tunnevad huvi taro imelise maailma kohta liituda Taro kojaga. Tulla võivad kõik inimesed, kes siiani on omalkäel uurinud neid ja tahaksid nüüd põhjalikumalt kaarte tundma õppida.

Taro kojas õpitakse põhjalikult tundma ja käsitlema taro kaarte. Koja töö toimub loengu vormis, teeme praktilisi ladumisi ja taro kaartidega seotud meditatsioone.  Taro kojas osalemiseks ei ole oluline eelnevate teadmiste baas, vaid soov õppida.

Koda käib koos kord kuus (tavaliselt pühapäeviti) ja iga loengu tasu on 16 Euri. Tasuda saab kohapeal kui ülekandega arveldusarvele 17002075372 Nordea pank märksõnaga “Taro koda”

Oktoobri lõpus toimuvas loengus alustame “otsast peale” ehk vaatleme kõikide asjade algust ja tema seotust taro kaartidega. Sealt edasi hakkame uurima väikese arkaani ehk numbri ja õukonna kaarte. Teeme sissejuhatuse kabalasse, alkeemiasse ja elementide maailma.

Kaasa võtta kirjutus vahendid. Esimesel loengul ei ole vajalik kaasa võtta kaarte. Kuna taro kaarte on erinevaid siis kindlasti esimeses loengus räägin, milliseid taro kaarte läheb õppimiseks vaja.

Taro koda toimub 28. oktoobril, kella 12.00-16.oo. Tartus Lembitu 1E, III korrus (koridori lõpus).

Vajalik kindlasti eelnev registreerimine: margit@viitaja.ee või telefonil 5130473

Margit Kuldsaar

Jäta Kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga