Mustrid

Kõigepealt pean vabandama, et olen oma blogimise jätnud unarusse. Pere, töö ja endaga tegelemise kõrvalt on väga raske leida aega kirjutamiseks, mis ka teistele võiks huvi pakkuda.

Eelmisest sügisest otsustasin hakata pidama taropäevikut, mis on minuga alati kaasas kui teen tarokonsultatsioone.  Sinna üritan kohe kirja panna oma mõtted ja tundmused, mis on seotud tarokaartidega.

Näiteks peale viie tunnist vastuvõttu olen teinud sellise sissekande: ” Kõik kordub, mis viitab elu mustrilisusele. On vaid variatsioonid”.

See nägemus on tegelikult juba vana. Olen seda tähelepannud juba mõned aastad, et kõik asjad korduvad. On päevi kus  tulevad kliendid, kellel kõigil on ühesugune probleem. Muster on sama ja asi erineb vaid variatsioonides.  Inimesed võivad ühte ja samasse probleemi suhtuda emotsionaalselt erinevalt, kuid tihti on tulemus sama. Kõik kordub. Keeruta seda ratast ühele või teisele poole, tulemus on ikka sama. Mis on katki – see jääb katki. Mis on läinud – on läinud. Iga lõpp on uue algus ja miski ei ole siin maailmas igavene. Tao seda pead nii palju vastu seina kui tahad ja karju taeva poole, aga elu voolab ikka edasi tegematta sinu protestidest väljagi.

Kas siis poleks mõistlikum liikuda vooluga kaasa?

Päikest!

Margit

Jäta Kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga