Kevadine suurpuhastuse pakett: reiki + tsooniteraapia vaid 19 EUR

Tee kevadist suurpuhastust oma kehale!

On alanud kevadine paastuaeg ja viimane aeg mõelda oma keha puhastamisele mürkainetest. Pikk ja külm talv on meid räsinud ja kurnanud. Paastuajal on aeg mõtiskleda ja tegeleda endaga. Õppida kuulama ja tunnetama oma kehakeelt.

Meile on sündides kaasa antud tervendaja võime ja tegelikult oleme endale kõige paremad tohtrid. Kuid millegi pärast ei saa me sellega hakkama. Põhjuseks on see, et me ei usalda ennast ega kuula, mis keha meile räägib. Me ärkame alles siis kui oleme väsinud ning kurnatud või hakkab keha valutama. Kes veel saaks meid paremini mõista, kui me ise – oleme oma kehas elanud ju terve elu.

Keha sõnumite mõistmine nõuab harjutamist st. olla vahepeal vaikselt ning tunnetada oma keha. Ebaõigest toitumisest ja pikast stressist kuhjuvad meie organismi mürkained, mis nõrgestavad keha ja selle tulemusel langeb ka immuunsüsteemi vastupanuvõime. Pidev loidus ja väsimus ning kimbutavad viirushaigused võivad olla signaaliks, et keha on mürkainetest nõrgestatud. Sümptomid – need on keha poolt saadetud sõnumid meile. Mis annavad väärtuslikku teavet selle kohta, kuidas organism töötab ja mil viisil meie eluviis selle talitlust mõjutab. Ranged dieedid tekitavad organismis kuhjunud mürkainete liiga kiire vabanemise ning see võib põhjustada stressiseisundi. Üheks signaaliks võib olla peavalud ja iiveldus, mis on otsene mürgistuse nähe. Oma kehasse peaks suhtuma hästi ja keha puhastamine võiks olla leebem. Panna keha ise ennast puhastama aga mitte panema organismi sund olukorda. Selline käitumine ei õpeta meid oma keha kuulama ega kutsu esile püsivaid muutusi, mis on tervenemise eelduseks. Organismi puhastamine on tervise oluline eeltingimus. Kõige paremaid tulemusi annavad leebed ja järjekindlad tegevused, mis aitavad mürkaineid organismist väljutada.

Üks osa kevadisest suurpuhastusest organismis on ka massaaž ja tsooniteraapia. Nende kahe tehnikaga on võimalik aktiviseerida keha iseeneslikku paranemise protsessi. Masseerides ja tsoonipunkte mõjutades saab „sisse lülitada“ keha puhastamise. Tsooniteraapia seisneb jalatallal paiknevate tsoonide mõjutamist. Jalalabale joonistub väike inimene, kes on pisut eriline, kuid kannab endas informatsiooni kogu inimesest nii füüsilisest kui psüühilises mõttes. Sellega teostub holistiline mõtteviis – suur on väikeses ja väike on suures. Ravides “väikest” inimest jalalabal – ravime suurt inimest üldiselt. Jalalaba süsteem on toimelt pisut aeglasem, kuid tulemus on pikaajalisem ja rahulikum. Inimene lõõgastub, andes parasümpaatilisele närvisüsteemile paremad toimimistingimused ja tänu sellele hakkab kogu keha paranema ning taastuma. Selle tulemusel paraneb: seedimine, intensiivistub higistamine, mis aitab mürke välja viia, neerud hakkavad paremini tööle ja tekib unisus, lihased lõdvenevad. Vaata ka lähemalt meie kodulehelt tsooniteraapia alt.

Ravikuur on 6-7 korda, seansi pikkus 1,5 tundi. Oluline on peale seanssi puhata ja juua sooja vedelikku.

Ülle Allik   tel.5385 1203; e-mail: ylle@viitaja.ee

Jäta Kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga