TARO SEMINAR ALGAJATELE

Märtsi lõpus algab A.Crowley Thoth Taro kaartide seminar kuhu on oodatud kõik, kes soovivad läbi taro kaartide tundma õppida oma alateadvust ning süüvida taro müstilisse maailma. Taro kaardid on osa kosmilisest kompuutrist, kuhu kuuluvad astroloogia, numeroloogia, psühholoogia, kabala ja alkeemia.  Taro annab võimaluse analüüsida oma minevikku, olevikku ja tulevikku. Leides läbi selle vastuseid ning paremaid toimimisviise. Taro süsteem juhib meie tähelepanu olevikule, mis on kõige tähtsam. Taro loeb seda informatsiooni, mis on salvestatud meie alateadvusesse ning läbi taro unikaalse sümboolika on võimalik seda lugeda. Taro annab hea võimaluse uurida seda osa endast, mida me ei tunne või ei taha tunda. Läbi taro sümbolite keele on võimalik aru saada oma mõttemustritest ja läbi teadvustamise saavutada küsimustes seesmine kindlus ning antakse võimalus vanadel kogemustel pinnale kerkida, mis toob kaasa blokeeritud energiate vabastamise. Juba oma probleemide ning hirmude teadvustamisest piisab, et energia hakkaks liikuma ning tulevikku seatud piirangute ja hirmude seinad kokku kukuksid. Taro on ka võimalus enesearenguks ning oma taju suurendamiseks.

Kursusel õppime lähemalt tundma taro kaarte – seletame lahti kaartides peituva sümboolika, teeme selgeks reeglid ning õpime praktiliselt kaarte laduma. Seminar põhineb eelmisel aastal välja antud raamatu „Taro praktik, Kuujumala kaardid kõnelevad“ alusel. Raamat on kirjutatud eelmisel aastal Rahvaülikoolis antud seminaride põhjal.

Soovi korral on võimalik osta komplekt „Taro praktik“ ja Crowley Thoth Taro kaardid hinnaga 22 EUR, mida kasutame ühtlasi ka õppematerjalina. Komplekti saab osta enne seminari algust kohapeal sularahas. Kui need on juba olemas siis võta kindlasti kaasa!

Seminar algab 26.märtsil 2011. Edasised päevad on 9.aprill, 30. aprill, 14.mai, 28.mai ja 4.juuni. Kokku 30 tundi.

Seminar kestab kella 12.00-17.00. Vahepeal on tee ja kohvi pausid.

Seminari tasu on 128 EUR (tasuda saab ka kahes osas: 64+64) . Tasuda tuleb 25. märtsiks  a/a 17002075372 Viitaja OÜ märgusõnaga „Taro seminar ja osaleja nimi“.

Info ja registreerimine telefonil 5130473 või margit@viitaja.ee

Seminar toimub Tartus. Lembitu 1E, II korrusel. Parkida on võimalik nii maja ees kui taga.

Taro seminari viib läbi 17 aastat tarod praktiseerinud ja „Taro praktiku“ autor Margit Kuldsaar

Jäta Kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga