Mõeldes möödunud aastale.

Eelmine aasta on esitanud päris palju väljakutseid: aasta alguses lõpetasin M.I.Massaaži kooli. Siis tekkis vajadus uute ruumide järele, mis oleksid mugavad ja vastaksid kõikidele nõuetele. Uue ruumi peale olen mõelnud juba paar viimast aastat ja intensiivselt hakkasin otsima eelmise aasta suvest. See osutus päris keeruliseks probleemiks ja lõpuks kui olin lootust kaotamas, kutsus maakler ruume vaatama Lembitu tänavale. Minu üllatus oli suur, need olid parimad ruumid, mis meil on olnud. Ruumid olid natuke räämas ja vajasid sanitaarremonti ning ventilatsiooni probleemid lahendamist. Ventilatsioonist sai tõsine pähkel, sest kuskilt tuli hirmsat haisu. Õhtuks oli tunne, et peldik on umbe läinud. Käisid omanikud õhku nuusutamas, tuli torujüri ja tõmbas mitu korda ninaga. Kõik konstateerisid fakti, et vist haiseb jah aga kust see müstiline hais tuleb seda keegi ei teadnud. Olime täitsa meeleheitel ja lõime kroone kokku, et soetada lisa ventilatsiooni. Õnneks jäi see liigutus tegemata ja asi lahenes ootamatult. Tuli välja, et hais pärines kõrval asuva ruumi tualetist ning lahendamiseks ühendati kahte ruumi ühendava ventilatsioon lihtsalt lahti. Kõik hingasid kergendatult. Olin saanud oma pesa, mida oma sõpradega jagada. Kui nüüd majandus elavneb ja elu hakkab näitama helgemat palet on plaanis oma tegevust laiendada. Seeme on mulda pandud  ja las see idaneb seal vaikselt…

Sügisel alustasin reiki ringidega (reikit tutvustavad õhtud), mis tõi kokku palju reiki huvilisi. Seda on tore teada. Kui piisav hulk huvilisi oli kokku koondatud siis sai tehtud ka paar reiki I astme õpet. Kõik seminaridel osalejad olid omanäolised ja huvitavad inimesed. Avastasin, kui hea tunne oli mul peale reiki seminari. Peale viimast pühitsust kui jagasin muljeid osalejatega, valdas mind tänutunne, et ma sain oma teadmisi jagada. Tekkis tunne, et ka nemad olid saanud midagi erilist, millega oma elu teha päikselisemaks.

Mul on olnud palju toredaid kliente, kellega koos on läbi tehtud nii mõnigi pingeline periood. See kõik on mind innustanud palju õppima, lahendusi otsima ja lugema. Inimesed on ju nii erinevad, mis sobib ühele ei kõlba teisele üldse. Oma praktikas olen väga häid tulemusi saanud tsooniteraapias ja pea massaažis aroomiõlidega. Tsooniteraapia on pikaajaline protsess ning tulemused ilmnevad hiljem. Samas on see väga hea meetod aitamaks inimesi, kellele on muud teraapiad keelatud (nt. massaaž, parafiin). Peamassaaž  sooja õliga andis väga kiiresti rahustava efekti. Eriti lavendli, rosmariini ning sandlipuu lõhnad annavad kehale ja meelele õnne ning rahulolutunde. Soovitan seda soojalt inimestele, kes kannatavad peavalude, unetuse ja stressi käes.

Olen tänulik koos oldud aja eest ja soovin meeldivaid kohtumisi käesolevasse aastasse!

Jäta Kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga