Hommikused kundalini jooga tunnid kolmapäeviti, alustame 17. jaanuarist. 

Jooga tähendab sanskriti keeles liitu, harmooniat ja tasakaalu. Kundalini tähendab sanskriti keeles ringlevat jõudu.  See on meie isiklik eluenergia, mis magab nagu madu selgroo alaosas. Kundalini energia voolab meis kõigis sünnist alates vähemal või suuremal määral. Kundalini eesmärk on tõsta keha energeetilist taset, avardada loovust ja viia teadvust kontakti oma tegeliku olemusega. 

See on dünaamiline ja intensiivne joogavorm, mis kasutab kriya´sid (harjutuste seeriad), mantraid (loitsud), mudrasid (spetsiaalseid käteasendeid), bandha´sid (kehalukke), hingamisharjutusi ja meditatsiooni.

Kundalini jooga tehnikad õpetavad oma energiat juhtima ja aitavad säilitada seesmist tasakaalu, mis parandab toime tulemist eluraskustega.

Tund algab sissehäälestusega, sellele järgnevad soojendusharjutused, harjutuste seeriad, sügav lõdvestus ja meditatsioon. Kõik see kokku  kestab orienteeruvalt 90 minutit.

Tunnid toimuvad kolmapäeviti algusega 09.00 – 10.30 Tartus. 

Ühe tunni panus 8 eur-i. 

4 korda ( 1 kuu)  28 eur-i

Maksta saab kohapeal sularahas ja  Viitaja OÜ arvele Swedpangas EE64 2200 2210 5447 2159, selgitusse kundalini jooga.

Kursuse viib läbi sertifitseeritud Kundalini jooga  õpetaja Dayaljot Kaur (Ülle Allik), läbinud The Kundalini Research Institute Amirit Nam Sarovar School õpetaja koolituse tunnustatud õpetajate juhendamisel.

Selga panna mugav riietus (soovitavalt naturaalsest materjalist, heledad ja avarad riided). Kaasa pudel vett, võimlemismatt ja soe bleed lõdvestuse ajaks. Joogat teeme paljajalu.

Ära söö tugevalt vähemalt 2 tundi enne joogasse tulekut.

Palun anna oma tulekust märku e-kirja või sõnumiga (kohtade arv piiratud).

Ülle Allik tel. 5385 1203;  e-mail: ylle@viitaja.ee või ylleallik@gmail.com

Asukoht on Tartu, Lembitu 1E, II korrus, Loodusravi kabinet. Uksekood on 29.

 p

Jäta Kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga