Kundalini jooga algajatele!

Olete oodatud Kundalini jooga tundi, mis toimub 28. novemberil kell 11.00

Kundalini jooga on iidne kunst ja teadus, mis tegeleb teadvuse muutmise ja avardamisega. See on dünaamiline ja intensiivne joogavorm, mis kasutab kriya´sid (harjutuste seeriad), mantraid (loitsud), mudrasid (spetsiaalseid käteasendeid), bandha´sid (kehalukke), hingamisharjutusi ja meditatsiooni.

Kundalini jooga eesmärgiks on tõsta keha energeetilist taset, avardada loovust ja viia teadvust kontakti oma tegeliku olemusega. Selle tehnikaga tegelemine aitab tunda elurõõmu, armastust ja aitab ületada hirme.

Kundalini jooga tehnikad õpetavad oma energiat juhtima ja aitavad säilitada seesmist tasakaalu, mis parandab toime tulemist eluraskustega.

Tund algab sissehäälestusega, sellele järgnevad soojendusharjutused, harjutuste seeriad, sügav lõdvestus ja meditatsioon. Kõik see kokku  kestab orienteeruvalt 90 minutit.  

Kundalini jooga seeria viib läbi õpetaja Dayaljot Kaur (Ülle Allik).

Selga tuleb panna mugav riietus (soovitavalt naturaalsest materjalist, heledad ja avarad riided). Kaasa pudel vett, võimlemismatt ja soe bleed lõdvestuse ajaks. Joogat teeme paljajalu.

Ära söö tugevalt vähemalt 2 tundi enne joogasse tulekut.

Ühekorra tunni osalustasu on 7 EUR.

Palun anna oma tulekust märku e-kirja või sõnumiga (kohtade arv piiratud).

Ülle Allik tel. 5385 1203;  e-mail: ylle@viitaja.ee

Asukoht on Tartu, Lembitu 1E, II korrus, Loodusravi kabinet. Uksekood on 29.

Jäta Kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga