29.-30. Oktoobril toimub Reiki I astme seminar.

Enese arendamiseks ja õnne saavutamiseks on palju võimalusi. Üks paljudest on reiki tehnika. Reiki energia toel on võimalik tuua oma ellu rohkem armastust, harmooniat ja küllust.  Reiki  aitab vabaneda väärarusaamadest ja illusioonidest, mida me seni oleme reaalseks maailmaks pidanud. Reiki energiate toel on võimalik meil muuta end ja seeläbi aidata ka oma lähedasi. See vaikne ja rahulik “tingimusteta armastuse energia” puudutab igaühte meist.

Otsustades õppida Reikit ja sellega regulaarselt tegeledes, teeme midagi erilist ja olulist just siin ja praegu ning loome rahulikuma, hoolivama ja teisi toetavama ühiskonna. Õnn asub meie peas, mitte ei sõltu välistest asjadest. Selle lihtsa tõe mõistmine on kõigi probleemide lahendus. Reiki on lihtne, nauditav ja isiklikel kogemustel põhinev tehnika.

Reiki I astme seminaril räägime: reiki ajaloost, tekke ja toime mehhanismidest, viiest põhimõttest ja hingamistehnikatest. Tehakse läbi neli pühitsust, mis avavad inimese meeled ja valmistavad ta ette universaalset elujõudu vahendama. Õpime selgeks käteasendid enese ja teiste tervendamiseks. Seminar toimub väikeses grupis, mis annab aega õpetajal igaühega ka individuaalselt tegeleda.

Kursuse hind: 100 EUR

Hind sisaldab 2 päevase seminaril osalemise, õppematerjalid, tee-kohvipausid.

Tasuda saab ülekandega Viitaja OÜ a/a 17002075372 või sularahas kohapeal.

Vajalik etteregistreerimine telefonil 53851203 või ylle@viitaja.ee

Seminar toimub Tartus, Lembitu 1E II korrus Loodusravi ruumis.

Mõlemal päeval algus kell 11.00-16.00

Seminari viib läbi Reiki Meister Ülle Allik

Jäta Kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga